Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Testy klas III  (Przeczytany 2323 razy)
Zoora
Młody wilk
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 51


9334107
Zobacz profil Email
« : Kwiecień 14, 2011, 16:23:30 »

Cóż. Miło ze strony Administratora, że wstawił tą notkę w Aktualnościach Chichot
Jestem niezmiernie wdzięczna. Dobrze się uczę, egzaminy nie sprawiły mi problemu...
Z paroma wyjątkami.
W egz. humanistycznym nie zrobiłam podania - z resztą, nie ja jedna. Pojawiło się pierwszy raz i nikt się nie spodziewał... No i nikt nie umiał.
W egz. mat.-przyr. miałam pokręcone zadanie o kulkach, którego mój wynik - 288 - przewyższał prawidłową odpowiedź - 72 - 4-krotnie.
Za to angielki był względnie prosty Mrugnięcie

PS: nie wiedziałam, gdzie to dać, więc wklejam tutaj ^^'

PPS: Matieusku, nie mam następnych zdjęć żółwi, ale mogę trochę o nich napisać, jeśli chcesz Uśmiech
Zapisane

Breathe deeply, feel the freedom. Feel it's power, let it fill you all. Deeply. As deep as possible. Do not give it a break, White Wolf!//Oddychaj głęboko, poczuj wolność. Poczuj jej siłę, niech się wypełni. Głęboko. Jak najgłębiej. Nie daj jej sobie wyrwać, Biały Wilku!
Matieusek
Administrator
Doświadczony wilk
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 405


807012
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 14, 2011, 17:14:31 »

To napisz o nich coś chętnie przeczytamy

Cytuj
Ostrzeżenie
DO WSZYSTKICH
NA PRZYSZŁOŚĆ: Nie dawajcie nigdy takich tematów jak: pomocy, pytania czy dziękuję
Ponieważ nie wiadomo o co chodzi
Tematy postu musicie zawsze tak napisać żeby wiadomo było o czym jest post

Temat zmieniam na "Testy klas III"
Zapisane
Zoora
Młody wilk
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 51


9334107
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 15, 2011, 20:34:37 »

Polski:
Temat: patriotyzm. Teksty wycinek z "Pana Tadzia", Mazurek Dąbrowskiego i teksty z gazety. Mnóstw2o histerii - nienawidzę tego przedmiotu :/ Przez to schrzaniłam zadanie z układem, na mocy którego w bodajże 1807 powstał zalążek państwa polskiego - do dziś dnia nie jestem w stanie przypomnieć sobie, czy to było Królestwo Polskie czy Księstwo Warszawskie. Potem opisać trzy postanie z historii - Kościuszko, Piłsudski i ktoś jeszcze. To nieszczęsne podanie i rozprawka pt: "Czy patriotą można być tylko w czasie wojny, czy też w czasach pokoju?".

Mat.-przyr.:
Względnie łatwy. Wyjątkowo nie było ukierunkowania na żaden z "przyrodniczych" - w znacznej częsci matematyka. Pojechałam na zadaniu z kulkami - wynik wyszedł mi większy 4-kronie niż poprawny. Poza tym - o, zgrozo! - źle zrobiłam zad. z biologii. Napisałam, że bakterie mają mitochondria...

Ang:
Cały problem polegał na słowie "sightseeing". Za Chiny nie wiedziałam, cóż to, a miałam dobrać czasownik. Strzeliłam "watch". Okazało się, że ma być "do".
Zapisane

Breathe deeply, feel the freedom. Feel it's power, let it fill you all. Deeply. As deep as possible. Do not give it a break, White Wolf!//Oddychaj głęboko, poczuj wolność. Poczuj jej siłę, niech się wypełni. Głęboko. Jak najgłębiej. Nie daj jej sobie wyrwać, Biały Wilku!
Matieusek
Administrator
Doświadczony wilk
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 405


807012
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 15, 2011, 20:48:15 »

Boże ja za rok pisze
a wtedy będą takie powalone każdy przedmiot osobno się pisze Smutny
Zapisane
Blackmoon
Doświadczony wilk
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 319


32297565
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 16, 2011, 10:00:00 »

No ja też będę pisała za rok i to jest koszmar co oni nam chcę zrobić!!!
Wszystko osobno  Płacz
boże, ja się zabiję  Płacz
Nie chcę tego pisać ;/

I jeszcze ten projekt grupowy  Smutny
Zapisane

Kocham wilki !!! Chichot
Matieusek
Administrator
Doświadczony wilk
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 405


807012
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 16, 2011, 10:09:38 »

ja w ogóle nie wiem o co chodzi z tym projektem nie rozumiem tego
Zapisane
Blackmoon
Doświadczony wilk
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 319


32297565
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 16, 2011, 10:12:23 »

Ja wiem o co chodzi ale to będzie, jak dla mnie, strasznie dużo roboty i nie potrzebny stres Smutny
Zapisane

Kocham wilki !!! Chichot
Zoora
Młody wilk
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 51


9334107
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 18, 2011, 13:58:45 »

W ogóle, wszelkie reformy to... No cóż, niektóre trzeba - biologia, chemia - ale nie wszystkie, ludzie drodzy!

Nie możecie chyba pisać osobno... Zawsze były trzy, human, mat-przyr i j. obcy... Jaki bierzecie? Ang?
Zapisane

Breathe deeply, feel the freedom. Feel it's power, let it fill you all. Deeply. As deep as possible. Do not give it a break, White Wolf!//Oddychaj głęboko, poczuj wolność. Poczuj jej siłę, niech się wypełni. Głęboko. Jak najgłębiej. Nie daj jej sobie wyrwać, Biały Wilku!
Matieusek
Administrator
Doświadczony wilk
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 405


807012
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 18, 2011, 15:48:29 »

tak niemieckiego ja w ogóle nie kumam
Zapisane
Blackmoon
Doświadczony wilk
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 319


32297565
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 21, 2011, 14:57:30 »

Ja bardziej kumam niemca.
Ale napisze z anglika.
Zapisane

Kocham wilki !!! Chichot
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  



Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wojnaklanow telenowele forumglador zadania-domowe 1bs