Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Schronisko w Józefowie  (Przeczytany 1240 razy)
Matieusek
Administrator
Doświadczony wilk
*****
Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 405


807012
Zobacz profil Email
« : Grudzień 15, 2011, 20:04:51 »

Cytuj
Kochani, sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH ! Błagam was rozpowszechniajcie tę wiadomość. Morze ktoś wziąlby na dom tynczasowy jakiegoś zwierzaka. Będziemy też zbierać karmę,
Wiadomość z forumowego shoutboxa


Kamila, myślę że dużo osób chciało by pomóc przez adopcje. jest dużo nastolatków i nastolatek którzy chcą mieć psa i mogą pomóc tym biedakom. Tylko że adopcja to jest proces trzeba załatwiać podpisywać umowy itd. Dużo ludzi przeraża się tym i rezygnują z psów ze schroniska wolą wziąć sobie te które biegają po mieście a jeszcze nie trafiły do schroniska.

Kamilka tylko weź pod uwagę to że jeżeli pisze coś nie koniecznie jest to prawdą. Nie wydaje mi się żeby ludzie którzy zajmują się ochrona zwierząt ni pozwolą na to wiec schronisko czeka długi proces sądowy w tej sprawie.

Po za tym w internecie przeczytałem takie coś "Z tego powodu wiele forów rozgrzewa się do czerwoności"
Ludzie którzy kochaja zwierzęta nigdy na to nie pozwolą

Więc na pewno dużo zwierząt trafi do innych schronisk być może rodzin. Ale na pewno też jakieś zwierze zostanie uśpione....
Niestety ale codziennie w schroniskach usypiają psy ponieważ w schroniskach psy nie maja odpowiednich warunków.
Schronisko nie ma pieniędzy na to żeby zapewnić psom bardzo dobre warunki. Dlatego cały czas psy chorują na różne choroby często na raka jelita, prostaty, żołądka. itd. Są to bardzo cieżkie choroby i 90% psów musi zostać uśpionych. Wiele z nich także dostaje chorób psychicznych i niektórych też się nie da już wyleczyć.

Trochę chyba zszedłem z tematu ale chodzi mi oto że wcale prawdą nie jest że wszystkie psy ze schroniska zostaną uśpione. Bo psy usypia się tylko w stanie ciężkiej choroby. Weterynarze z powołania którzy kochają zwierzęta  nie zgadzają się na usypianie zdrowych zwierząt.
Chyba że Ci co jak widzą kasę to im slinka leci. Ale ludzie kochający zwierzęta na pewno nie pozwolą na ich uśpienie
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  



Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lolwfpolska klasa4a szkolamagii krolestwosurmenii lunapolis