Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Srebrne Stado, cz. 2 (2/2)  (Przeczytany 1227 razy)
Zoora
Młody wilk
**
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 51


9334107
Zobacz profil Email
« : Grudzień 19, 2010, 20:40:54 »

- Robi się późno, moje drogie dzieci – Silver Hair spojrzała w niebo. Słońce już zaszło, chmury powoli zasnuwały wieczorne niebo. – Musicie się schować, moje małe. Będzie padać.
- Skąd wiesz? – Dayee, najstarszy szczeniak, przekrzywił pytająco łebek.
- Jak będziesz w moim wieku, to się dowiesz – Silver uśmiechnęła się krzywo.
- A co z opowieścią?! – jęknęła Ana, najmłodsza z miotu. – Chcę usłyszeć dalszy ciąg!
- Usłyszycie go. Kiedyś, moje małe, kiedyś...
- Opowiedz im go, Silver Hair – Venye wyszła na polankę. – Doopowiadaj w jaskini. Faktycznie zbiera się na deszcz.
- - -
A więc – zaczęła swobodnie Srebrnowłosa – Blood Talon zrobił to, o co go poprosiła wilczyca imieniem Venye.
Patrzył z niedowierzaniem, jak majstruje gałązkami przy zatrzasku sideł. Po krótkiej chwili, otworzyły się one z trzaskiem, uwalniając jej łapę.
- Jak to zrobiłaś? – Talon przysiadł na ziemi.
- Nie ważne – spróbowała oprzeć się na rannej łapie; zaskowyczała cicho. Spojrzała
na niego. – Musimy wracać, myśliwi zaraz tu będą. Chyba nie chcesz wpaść w ich łapy?
- Nie chcę... – Blood Talon poszedł obok wilczycy, podskakującej na trzech łapach.
Gdy wrócili do jaskini. Wilk zagrodził drogę Venye i zapytał:
- W życiu nie widziałem, żeby jakiś wilk uwolnił się z sideł. Masz mi powiedzieć, kim jesteś. W tej chwili.
- Nie twoja sprawa – prychnęła, chcąc się odwrócić.
Blood Talon skoczył na nią, powalił jednym ruchem i pochylił się nad nią.
- W tej chwili – wywarczał, patrząc Venye wprost w oczy.
_____________
Przepraszam, że tyle zajęło mi to czasu, ale oto daję wam drugą połowę drugiej części Srebrnego Stada Uśmiech
Zapisane

Breathe deeply, feel the freedom. Feel it's power, let it fill you all. Deeply. As deep as possible. Do not give it a break, White Wolf!//Oddychaj głęboko, poczuj wolność. Poczuj jej siłę, niech się wypełni. Głęboko. Jak najgłębiej. Nie daj jej sobie wyrwać, Biały Wilku!
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  



Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

psy slimrpg poradniki westcraft world-of-dogs