Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Take Action!!!  (Przeczytany 1054 razy)
Blackmoon
Doświadczony wilk
****
Płeć: Kobieta
Wiadomości: 319


32297565
Zobacz profil Email
« : Luty 23, 2012, 21:37:11 »

Możliwe że ktoś z Was zna tę stronę, ale ponieważ nie ma jej w naszym forumowym spisie, postanowiłam stworzyć ten wątek Uśmiech

Take Action! Campaigns @ The Animal Rescue Site to strona, na której opisanych jest kilkadziesiąt problemów, nękających zwierzęta z całego świata. Przy każdej historii znajdziecie petycję, którą można przeczytać i podpisać, a także dokładny opis problemu. Może wydawać się, że to niewiele. Bo cóż może zdziałać taki jeden podpis. Otóż może i to dużo! Bo każdy jeden głos przybliża do przeczytania petycji prze władze oraz rozpatrzenia jej. Im więcej ludzi decyduje się na taki gest, który de facto nic nie kosztuje, tym większa szansa na spełnienie postulatów zawartych w takim dokumencie.

Tak więc zachęcam Was do wspierania takich akcji i pomagania zwierzętom. One same niestety nic nie wskórają Smutny
Jedynym problemem może się okazać to, że jest to strona angielska, ale dla chcącego nic trudnego!  Mrugnięcie

Oto link:
http://www.theanimalrescuesite.com/clickToGive/takeaction.faces?siteId=3&link=ctg_ars_takeaction_from_thankyou

Ja już kliknęłam (i to nie raz). Teraz kolej na WAS!!!  Mrugnięcie

Zapisane

Kocham wilki !!! Chichot
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  



Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pinsiont-twarzy-greya programowanie loveismagic bratnica falingskies